Kullanım Şartnamesi

Sitemin ey sevgili okuyucusu, vakit ayıran güzel insan,

sitenin genelinde yapılan yorum ve görüşler, yazan arkadaşların sorumluluğundadır. Bu kısımlardaki içerikten sorumlu değilim. Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda bu mesajları silmeye ve ihbar etmeye hatta ve hatta gerekirse de odun alıp yazanın arkasından koşma hakkına sahip olduğumu düşünüyorum.

Bünyem, bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir. Yani dükkan benim ne de olsa.

Sitemin içeriğinin değiştirilerek de (ilham alınarak diyeyim de siz anlayın) olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır, haramdır, günahtır, zulümdür.

İçerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmem, hatamın yüzüme vurulmasından da haz etmem, asabileşebilirim.

Siteye fikirleri ile yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar, değerli vaktini ayırıp sitemi takip eden tüm güzel insan bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

Sonra “vay ben duymadım, hay ben görmedim, oy ben dimedim” demeyesiniz diye şimdiden uyarıyorum :)

Sevgi ve saygılarımla,

Emrah Önder / Nioya Blog