Online Oyun Siteleri

-->

Bilgisayarların ve internet maliyetinin ucuzlaması, internet ağının artık her eve ulaşabilmesi, limitsiz internetin kullanılması ve akıllı cep telefonlarının yaygınlaşması hayatımıza internette eğlenceyi de beraberinde getirdi. Alışveriş yapmak, film veya dizi seyretmek, kitap okumak,online derslere katılmak artık çok kolay. Ama bir de işin daha da eğlenceli kısmı var; internetten oyun oynamak…

Özellikle yaz aylarında, okulun olmadığı, bir işte çalışanların ise tatil yaptıkları dönemlerde kullanıcıları yoğunlaşan internet üzerinden online oynanan oyun sitelerinden bahsetmek istiyoruz size…

Türkiye’de sahip olduğumuz genç nüfus ile sosyal ortamların kullanım oranlarının yüksek olması sadece yerli değil, yabancı yatırımcıların da iştahını kabartmış durumda. Bugün global oyun sitelerinin çoğunun artık Türkçe sayfaları var. Görsel oyunların da dünyada ve Türkiye’de çok yüksek rakamlarda kullanıcıları var ama biz bugün size taş ve kağıt oyunları oynayabileceğiniz bir siteyi tanıtmak istiyoruz.

%100 Türk sermayesi ile kurulmuş: Gamyun online oyun sitesi… İnternet adresi ise; http://www.gamyun.net.

gamyun.net, 1999 yılında Türkiye’de yazılım sektöründe faaliyet gösteren iki girişimci tarafından kurulmuş. Bugün üyelerinin %70 i Türkiyeden, % 30 u ise dünyanın çeşitli bölgelerinden.

Gamyun.net bir konuda diğer oyun sitelerinin önüne geçiyor. Kendi geliştirdikleri güvenlik uygulamaları ile küfürsüz, yasal bir oyun mecrası sunuyor kullanıcılarına. Bu neden çok önemli? Özellikle yaz aylarında 18 yaş altının da bu siteleri yoğun olarak kullandığı düşünülürse, gamyun.net sitesinde kesinlikle illegal reklamlara yer vermiyor, kullanıcılarının kişisel bilgilerini doğru vermesini sağlıyor, çalınan hesapları bu güvenlik uygulamaları sayesinde fark edip hesapları hemen donduruyor. Bunların özellikle aileler açısından çok önemli olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca gamyun.net ‘de ücretli oyun oynanması da kesinlikle yasak. Ancak belli bir süre sitede oyun oynarsanız bazı haklar elde edebiliyorsunuz ve yükselebiliyorsunuz veya oyun açabiliyorsunuz.

Gamyun’da oynanan oyunların çeşitliliğine gelince; en çok oynanan oyunlar sırasıyla 101, banko ve okey… Ancak tabii ki oyunlar bunlarla sınırlı değil. Batak, ihale, dama, bilardo, 3 top, briç, kastet, satranç, king, tavla, kelime oyunları, domino, pis yedili hatta pişti bile var.

Herşeyde olduğu gibi oyun oynarken de önemli olan; aşırıya kaçmadan, kendimizi fazla kaptırmadan, zevk için oynamak ve hayatımızdaki diğer aktivitelere de eşit pay vermek. İyi eğlenceler…

Comments are closed.