Aile Arasında [Yorum]

Dikkat! Bolca "Spoiler" içerebilir!
-->

Dostlar bir önceki yazımda (Organize İşler Sazan Sarmalı [YORUM]) bahsettiğim üzere Netflix nimetlerinden yararlanırken, izlemeyi çok istediğim bu filmi de aradan çıkardık. Büyük umutlarla izleyip pişman olmadığım film.

Bu güzel film, klasik olduğu üzere, zengin çocuk fakir kız, aksilikler, yanlış anlamalar üzerine kurulu. Kültür farkları, hayırsız babalar, mutsuz evlilikler, harcanan ömürler ve geri alınan kalan ömürler sarmalında devam ediyor. Ama neyseki ahanda herşey rezil oldu derken aksine güzel bir sonla veda ediyor.

Fragman

Söylemeden geçemeyeceğim Gülse Birsel yazmaya devam etse de oynamasa filmlerinde hakkaten süper olacak. Açıkçası çok itici geliyor artık rolleri bana. Ha bi de Erol Günaydın abimiz de obsessif dışında bi rolde göremeyecek miyiz? İzlediğim tüm filmlerindeki rolleri, hal ve tavırları milim değişmeden aynı olabilir mi? Evet aynen öyle :(

Demet Evgar yine rolünün hakkını sonuna kadar veriyor. Her girdiği rolde başka bir insana bürünmeye devam ediyor. Bir de Fatih Artman’ı anmadan geçmeyeceğim, son zamanların her role giden jönünün de hakkını teslim etmek lazım.  Erdal Özyağcılar’a ise yorum yapmaya gerek yok, bir efsane :)

Ez cümle diyerek bağlayacağım konuyu, çok keyifli vakit geçirilecek eğlenceli, mutlu bir film. İyi seyirler şimdiden…

Afiş

Comments are closed.