Cingöz Recai [Yorum]

Dikkat! Bolca "Spoiler" içerebilir!
-->

Üçüncü baskı olacak belki de ancak ilk bunu okuyanlar için tekrarlayayım, aman efendim, işte Netflix üyesi olduk, olmuşken ne kadar izlemeye niyetlendiğimiz film varsa aradan çıkaralım diye yüklendik. Bi hayli birikti de yazılacak şey yazıyorum. Nedir o üçüncü baskı diye soranlar için buyrun diğer yazılar: Organize İşler Sazan Sarmalı [YORUM]Aile Arasında [YORUM]

Efenim neyse konuya gelelim, vay adamlar şerlo kolms’in yerlisini yapmışlar, hırsızların kralının filmini çekmişler, hay anam kadroya bak gazıyla açtık izledik. Ha güzel mi fena değil, vakit harcamaya değer neden olmasın. Yerli diye gömmeyelim iyice ama bişiler eksik, bazı yerler kopuk gibi geldi. Yani böyle alıp sürükleyip gitmiyor. Klasik olarak herşeyi zamanında planlayan, her planı işleyen profesyonel bir hırsızın kendinden daha akıllı başkasına yenilmesi, kafayı bu abiye takmış obsesif bir komiserin mücadelesi, aşk, entrika ve ihtiras, her yol var kısacası. Ama  işte bi kopukluk var ama nasıl çözülürmüş tam teşhis koyamıyorum. Bi de biraz hüzünlü bitti ya o da bi kekremsi tat bıraktı geride.

Bi de bi de şunu söylemem lazım, Kenan yakışıklı jön ama yakışıklı jön rolünden tam çıkamıyor gibi. Yani bir kıvanç gibi her role gider bir oyuncu değil benim gözümde. Çok mu gömdüm. Ama adam karizma, hakkını verelim.

Neyse, çok beklentiye girmeden keyifli vakit geçirilebilecek, güzel arkaplanların keyfini sürebileceğiniz bir film. İyi seyirler.

Comments are closed.